Cafe Şemsiyesi

Sıcak veya hafif yağmurlu havalarda müşterilerin rahatsız olarak uzaklaşmasını ve mobilyaların, masalarda duran sunumların deforme olmasını engellemek için tercih edilen eşyalar cafe şemsiyesi olarak adlandırılır.

Market şemsiyesine benzeyen ancak daha sade, büyük ve reklamsız olarak üretilen cafe şemsiyelerinin üzerine cafeye ait isim ve logonun baskısı yapılarak daha estetik ve uyumlu bir görünüm elde edilebilir.

Ortadan Direkli Cafe Şemsiyesi

İşletme için ortadan direkli cafe şemsiyesi modeli seçmek isteyen kişiler orta kısmında şemsiyenin direk bölümü için delikli masa modelleri tercih edebilirler. Bu sayede masa tam olarak şemsiyenin orta noktasına oturtulup gölgeden maksimum düzeyde faydalanma imkanı vardır.

Ancak bunu estetik bulmayan işletmeler masanın biraz yakınına şemsiyeyi yerleştirerek de kullanabilir. Bu tip bir kullanımda masada oturan kişilerin bir kısmı şemsiyeden fayda görmeyebilir. Bu nedenle işletmeler için hem daha estetik hem de gölge yaptığı alanın %100’ünün kullanımına izin veren yandan direkli cafe şemsiyelerini tavsiye ediyoruz.

Yandan Direkli Cafe Şemsiyesi

Yandan direkli cafe şemsiyeleri masa ve sandalyelerin çok daha konforlu bir şekilde yerleştirilmesine izin verir. Ayrıca 360 derece dönebilen ve konumu çok rahat değiştirilebilen bu şemsiye türünde müşterileri memnun etmek çok daha kolaydır.

Alt kısmında direk olmadığı için rahat hareket etme imkanı sağlar. Dekoratif görünümü müşterileri işletmenize çekmek için faydalı olacaktır. Yan yana birkaç adet dizilerek bahçede şık bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Ayak kısımlarını güçlendirmek ve herhangi bir devrilme ihtimalini (müşterinin dalgınlığı, sert rüzgarlar vb.) ortadan kaldırmak için mermer bloklar ile ayak kısmı istenildiği kadar güçlendirilebilir. Tekerlekli yapısı ile işletmeyi akşam kapatırken birkaç dakika içerisinde tüm şemsiyeleri toplayıp dükkana veya depoya kaldırabilirsiniz.

Yandan direkli cafe şemsiyeleri oldukça konforlu bir kullanıcı deneyimi sunar.

Cafe şemsiye özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Rating: 5.00/5. From 2 votes.
Please wait…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir