Plaj Şemsiyesi

Yaz aylarında plaja gittiğinizde veya evinizin terası, bahçesi gibi yerlerde güneşten korunmak istediğinizde plaj şemsiyesi sizin için en iyi seçenektir. Diğer pek çok şemsiye türüne göre daha hafif ve kolay taşınabilir bir yapıda olduğu için bu şemsiyeler tatil dönemlerinde de en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Ayrıca balkon veya bahçenizde üst kısma yaptıracağınız ahşap gölgelik gibi tavan yaptırmaya göre daha düşük maliyetli olup istediğiniz yere yanınızda götürme avantajı da vardır. Özellikle deniz kıyısına yakın yerleşim yerlerinden birinde yaşıyorsanız plaj şemsiyesi olmazsa olmaz ihtiyaçlar arasındadır.

Ürünün uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi gölgelik ve ışığı geçirmeyen özelliklerini koruyabilmesi için kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmış olması son derece önemlidir. Bu nedenle sizler için kaliteli ve uzun ömürlü olması açısından ürettiğimiz tüm ürünlerimizde malzemelerin en iyisi olmasına özen gösteriyoruz.

Plaj Şemsiyesi Nasıl Satın Alınır?

Kaliteli bir plaj şemsiyesi pamuklu akrilik, olefin veya polyester iplik kullanılarak üretilir. Bu tip kumaşlar rüzgar, yağmur suyu ve güneş gibi olumsuz hava koşullarına karşı bölgeyi korunaklı hale getirirler.

Sizler için üstün kalitede şemsiye kumaşları kullanarak farklı ebatlarda ve özelliklerde şemsiyeler üretiyoruz. İhtiyacınız olan türde plaj şemsiyesine hemen kavuşmak için web sitemizin iletişim bölümünde yer alan bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Havuz, bahçe, restoran, plaj kumsalı, teras balkon gibi dilediğiniz yerde ürettiğimiz plaj şemsiyelerini uzun yıllar boyunca rahatlıkla saklayabilir ve ilk satın aldığınız günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Desenleri incelediğinizde sabit, portatif, eğimli vb. çok sayıda çeşitlerimiz arasından kendi beğeninize hitap eden bir ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Siparişleriniz mümkün olan en kısa sürede kargoya verilip anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Plaj şemsiyesi modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Rating: 4.00/5. From 2 votes.
Please wait…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir