Teleskopik Şemsiye

Teleskopik şemsiye; çeşitli iş veya etkinlik alanlarında kullanılan katlanabilir bir şemsiye biçimidir. Orta kısımda büyük ve sağlam bir ana boru bulunur. Bu bölüm yukarı doğru ittirildiğinde şemsiye açılarak büyük bir alanı himayesi altına alır.

Tersi biçimde aşağı doğru çekildiğinde kapanır ve borunun boyu küçülerek daha kolay saklama alanı sağlar. Bu sayede taşınması da kolaylaşmaktadır.

Teleskopik şemsiyeleri en çok kafe gibi yerlere sahil kenarında bulunan bölgelere satmaktayız. Gölgede müşterilerine daha serin bir ortam sunmak isteyen işletmeler teleskopik şemsiyeye ciddi anlamda ilgi duymaktadır.

Teleskopik Şemsiye Nedir?

İşletmeniz ve evinizdeki bahçeniz için şık bir hava kazandırmak adına alabileceğiniz çok sayıda teleskopik şemsiye seçeneğimiz mevcuttur. Her bir şemsiyemizde olduğu gibi bu ürün türümüzde de uzun yıllar boyunca dayanıklı olan yüksek kalitede malzemeler kullanarak üretim yapıyoruz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz her bir üründen bugüne kadar harika dönütler aldık.

Bu ürünü satın aldığınız zaman;

  • Yağmura karşı korunma,
  • Sıcak havalarda gölgede daha serin bir alanda vakit geçirme imkanı sağlama,
  • Olumsuz hava koşullarında ürünlerin veya eşyaların zarar görmesini engelleme,
  • Ürün veya eşyaların güneş ışığından kaynaklı renk solması gibi hasarları önleme gibi pek çok fayda elde etmeniz mümkün olmaktadır.

Yaz sezonu kapandığında ve artık ürüne ihtiyacınız kalmadığında rahatlıkla kapatarak evinizde baza altı veya deponuzda vb. küçük bir alanda teleskopik şemsiyenizi saklayabilirsiniz.

Ürünün ister kumaşlı versiyonunu ister alüminyum gibi daha korunaklı versiyonlarını satın alabilirsiniz. işletmemiz tamamen ihtiyaç ve taleplerinizi gözeterek sizlere uygun ebatlarda ürün tedariki yapmaktadır.

Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşarak hemen teleskopik şemsiyeler hakkında merak ettiklerinizi fiyat bilgileri de dahil olmak üzere direkt bizden öğrenebilirsiniz.

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir